HAKKIMIZDA

Firmamız toptan ve perakende satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle, kaliteli araç-gereç temin ederek  sağlam ve kaliteli ofis büro mobilyaları yaparak dürüst çalışarak iyi bir prestij kazanmıştır.

Birlik Büro, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile sattığı ürünler kaliteli ve güvenli siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.
Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve en önemlisi kalite konusunda odaklanıp; tutarlı, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir halde ilerlemesidir.

Bu tutum müşterilerimizin şirketimize duyduğu güvenin artmasını sağlamış ve hep beraber hızlı büyüme ortamı oluşturulmuştur.

Bizi bugün olduğumuz yere getiren değerlere bağlı kalmamız, hiçbir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımızla ve müşterilerimizle beraber büyüyerek hizmete durmadan  idame etmek hedefimizdir.


Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve üretken yaklaşımla, dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle memnuniyetin sınırlarını aşmaktır.


Değerlerimiz;

•    Dürüstlük
•    Şeffaflık
•    Rekabetçilik müşteri ve Çalışanların Mutluluğu
•    Mükemmeliyet

Ofis Mobilyaları, böro mobilyaları, ofis koltukları, kayseri ofis, ofis koltuk, ofis masa, Kayseri Spot Ofis Mobilyaları, Kayseri Makam Masaları, Kayseri Çalışma Masaları, Kayseri Çalışma Koltukları, Kayseri Ofis Banko Mobilya, Kayseri Sandalyeler, Kayseri Ofi